Vanilla Spa z siedzibą w Hotelu Niebieski***** w Krakowie ma przyjemność udzielić swojej rekomendacji firmie Nature Biostimulates, z którą współpracuje ponad rok. Firma Nature Biostimulates dostarcza do Vanilla Spa kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Są to produkty: Healthy Skin serum-żel oraz biocelulozowa maska z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym. Na uwagę oprócz jakości składników użytych do produkcji w/w produktów zasługuje również szeroki wachlarz zastosowań dla różnych typów skór i problemów.


Sama od początków naszej współpracy stosuję produkty firmy Nature Biostimulates i z efektów jestem bardzo zadowolona :).

Dołączam również opinie na temat kosmetyków Healthy Skin wykwalifikowanych kosmetyczek pracujących w Vanilla Spa: Kosmetyki Nature Biostimulates ze śluzem ślimaka są często wybierane i bardzo chwalone przez naszych Klientów.

Kosmetyki te bardzo dobrze sprawdzają się podczas zabiegów, żel ma przyjemną konsystencję i dobrze się wchłania, a plastyczna maska przynosi widoczny efekt na skórze. Po zabiegu ze śluzem ślimaka można zauważyć rozjaśnienie skóry, zwiększenie jej jędrności i nawilżenia oraz wygładzenie. Preparaty doskonale sprawdzają się dla skór wrażliwych i suchych oraz tych problematycznych i trądzikowych. W działaniu dla skór z oznakami starzenia widać zwiększenie gęstości oraz polepszenie jędrności skóry. Zabiegi z produktami ze śluzem ślimaka przynoszą bardzo szybkie i widoczne efekty, a nasi Klienci są zadowoleni…”

Śluz ślimaka – cudo kosmetologiczne, kombinacja składników aktywnych – bajka. Tak w skrócie opisać można Healthy Skin Serum. Produkt ten posiada w swoim składzie aż 98,2 % śluzu ślimaka i jest to jedna z najwyższych dawek dostępnych na rynku. Spłycenie blizn potrądzikowych, jak i rozjaśnienie powiązanych z nimi drobnych przebarwień skórnych to tylko niektóre z efektów systematycznego stosowania serum marki Nature Biostimulates. Produkt ten dzięki zawartości kwasu hialuronowego podnosi poziom nawilżenia przynosząc ulgę spierzchniętej i przesuszonej skórze. Dodatkowo doborowe towarzystwo alantoiny koi zaczerwienienia. Zabieg ze śluzem ślimaka świetnie sprawdza się przy skórach potrzebujących regeneracji. Biocelulozowa maska jest łatwa w użyciu, miła w dotyku i plastycznie układa się na twarzy. Wykonana została z najwyższej jakości biocelulozy, która jest całkowicie naturalnym materiałem. Oba kosmetyki są naturalne i ekologiczne, a do tego polskie – brawo!!! Z niecierpliwością czekamy na kremy uzupełniające domową pielęgnację :) …”

Firma Nature Biostimulates charakteryzuje się młodym, dynamicznym teamem, który cierpliwie wsłuchuje się w uwagi i życzenia kontrahenta. Profesjonalizm, szybkość reakcji, otwartość oraz rzetelność stanowią wizytówkę tej firmy.

Polecam Nature Biostimulates jako zespół kreatywnych ludzi posiadających bogatą wiedzę, doświadczenie, a także szybko i chętnie reagujących na zmieniające się potrzeby Klientów.

Z poważaniem,
Wioletta Agnieszka Bryg
Właściciel Vanilla Spa

Zobacz wszystkie rekomendacje