Dlaczego człowiek dąży do obcowania z naturą?
Pytanie wydaje się retoryczne.
Po prostu czuje się z nią dobrze :)

W 2007 roku rozpoczęliśmy intensywną pracę nad całorocznym chowem ślimaka. Dbając o każdy detal opracowaliśmy i wdrożyliśmy nowoczesny, ściśle kontrolowany system hodowlany działający w zgodzie z naturą ślimaka, a następnie bezpieczną dla naszych podopiecznych metodę pozyskiwania śluzu.

Dlaczego bezpieczną?

Efektem naturalnej współpracy ze ślimakiem jest wartościowy, czysty, gęsty śluz.

Synergia według, której działamy pozwala nam zaoferować ceniony surowiec kosmetyczny jakim jest najwyższej jakości filtrat śluzu ślimaka. Oprócz znakomitych właściwości pielęgnacyjnych, wykazuje dobroczynny wpływ na różnego rodzaju problemy skórne.

Działając w zgodzie z naturą i nauką kosmetologii rozwinęliśmy współpracę z cenionym, certyfikowanym laboratorium kosmetycznym o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu.

Dzięki temu połączeniu wypracowaliśmy produkty bogate w naturalne składniki aktywne.

Skuteczność i bezpieczeństwo preparatów potwierdziliśmy m.in. badaniami dermatologicznymi, aplikacyjnymi oraz aparaturowymi przeprowadzonymi w akredytowanej i certyfikowanej klinice dermatologii.

W celu sprostania potrzebom różnych rodzajów skóry skupiamy się na połączeniu nauki i bogactw płynących z surowców kosmetycznych, dzięki czemu możemy wpłynąć na poprawę wyglądu i kondycji Państwa skóry - co jest równoznaczne z misją Nature Cosmetics.

Artur i Tomasz Margas

Tomasz Margas
Artur Margas