Healthy Skin Treatment

Ampułka z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym (nisko i wysokocząsteczkowym) dedykowana jest do użycia w zabiegach m.in.: mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej, sonoforezie, peelingach. Jak również bezpośrednio do masażu twarzy czy pod maskę. Naturalny śluz ślimaka dzięki zawartości glikokoniugatów wpływa na fibroblasty, indukując syntezę kolagenu w skórze.

Healthy Skin Mask

Biocelulozową maskę z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym stworzyliśmy w odpowiedzi na potrzebę regeneracji i nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegach kosmetycznych. Zawarte w śluzie naturalne składniki pomogą skórze w szybszym powrocie do prawidłowego wyglądu po różnego rodzaju podrażnieniach, otarciach czy przebarwieniach.

Healthy Skin Serum

Serum żel ze śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym przeznaczone jest do każdego rodzaju skóry. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu składników naturalnych występujących w śluzie serum doskonale pielęgnuje oraz szybko regeneruje skórę po rożnego rodzaju podrażnieniach, otarciach, świeżych bliznach pooparzeniowych i zanikowych (potrądzikowych).

Healthy Skin Cream - dry skin

Intensywnie regenerująco - nawilżający krem przeznaczony do skóry suchej, podrażnionej, problematycznej: regeneruje, działa łagodząco, odżywia, nawilża, natłuszcza, pielęgnuje skórę, może być stosowany przez najmłodszych i osoby ze skórą wrażliwą.

Healthy Skin Cream - oily skin

Intensywnie regenerująco - nawilżający krem przeznaczony do skóry tłustej i mieszanej, poparzonej, problematycznej, trądzikowej: regeneruje, działa łagodząco i kojąco, odżywia, nawilża, matuje, pielęgnuje skórę, może być stosowany przez najmłodszych i osoby ze skórą wrażliwą.

Healthy Skin Cream – dry skin

Profesjonalny intensywnie regenerująco - nawilżający krem pozabiegowy/maska kremowa z przeznaczeniem do skóry suchej, wrażliwej, podrażnionej:regeneruje, działa łagodząco i kojąco, odżywia, nawilża, natłuszcza, pielęgnuje skórę.

Healthy Skin Cream – oily skin

Profesjonalny intensywnie regenerująco – nawilżający krem pozabiegowy/maska kremowa z przeznaczeniem do skóry tłustej i mieszanej, problematycznej, trądzikowej, poparzonej: regeneruje, działa łagodząco i kojąco, odżywia, nawilża, matuje, pielęgnuje skórę.

Healthy Skin Biorevitalizing Cleansing Fluid

Biorewitalizujący płyn oczyszczający z naturalnym śluzem ślimaka, lukrecją gładką i aloesem. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry w tym skóry problematycznej i wrażliwej. Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia skóry twarzy, okolic oczu, szyi i dekoltu. Ponadto nawilża, tonizuje, łagodzi podrażnienia i odświeża skórę. 

Healthy Skin Biorevitalizing Toner

Biorewitalizujący tonik z naturalnym śluzem ślimaka, lukrecją gładką, aloesem i pantenolem. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry w tym skóry problematycznej i wrażliwej. Odświeża, pielęgnuje i łagodzi podrażnienia.