KOSMEPRO.PL Hurtownia kosmetyki profesjonalnej i gabinet kosmetologii Kosmederma w Opolu, kosmetolog i biotechnolog kosmetologiczny Anna Powiecka

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych preparatów i akcesoriów do gabinetów kosmetycznych na terenie całego kraju. Od początku stawiamy na jakość począwszy od wyboru produktów, poprzez szkolenia, skończywszy na profesjonalnym doradztwie i wsparciu klienta na wielu płaszczyznach. W przeszłości otrzymaliśmy kilka ofert różnych producentów preparatów opartych o śluz ślimaka. Zawsze z ostrożnością podchodzimy do nowych marek. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru wzięliśmy pod uwagę wiele czynników i postawiliśmy na współpracę z Nature Biostimulates. Współpraca trwa już przeszło dwa lata i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

I nie chodzi wyłącznie o wysoki poziom obsługi partnerów biznesowych i wsparcie szkoleniowe producenta. Wzorowo oceniamy współpracę także, a nawet przede wszystkim, z uwagi na wysoką jakość produktów i ich skuteczność. Jakość linii Healthy Skin podkreślają nie tylko nasi kosmetolodzy, ale przede wszystkim klienci hurtowni - zarówno kosmetolodzy, kosmetyczki, lekarze oraz klienci indywidualni.

Uważam, że jako firma KOSME PRO posiadamy odpowiednie kompetencje, aby móc wypowiadać się o jakości produktów Nature Biostimulates. W ramach naszej działalności możemy na bieżąco kontrolować jakość oferowanych przez nas produktów, ponieważ oprócz hurtowni prowadzimy gabinet - Gabinet Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA w Opolu. W swoim imieniu, jak i w imieniu pracujących w gabinecie kosmetologów, mogę śmiało polecić produkty Nature Biostimulates. Zarówno do profesjonalnego stosowania w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej, jak i do zastosowań domowych w ramach codziennej pielęgnacji lub pielęgnacji pozabiegowej. W gabinecie preparaty Healthy Skin wykorzystujemy m. in. w ramach mezoterapii mikroigłowej w zabiegach redukujących blizny potrądzikowe oraz na zakończenie zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej np. oczyszczanie manualne, usuwanie włókniaków, elektrokoagulacja. Ponadto zalecany klientom wymienione produkty do pielęgnacji domowej po zabiegach mezoterapii igłowej, mikroigłowej oraz wszelkich zabiegach, podczas których została przerwana ciągłość naskórka.

Podsumowując, cenimy Nature Biostimulates za najwyższą jakość produktów i merytoryczną, uczciwą współpracę. W naszym odbiorze Nature Biostimulates to marka, która naprawdę na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość produktów, a deklarowane przez producenta właściwości preparatów nie są wyłącznie marketingowymi sloganami. Nie chcę w tym miejscu opisywać właściwości produktów, ponieważ wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie producenta lub na stronie naszej hurtowni. Ja ze swojej strony mogę poświadczyć swoim nazwiskiem, że deklarowane przez producenta właściwości są prawdziwe. Zachęcam Państwa do wypróbowania produktów marki Nature Biostimulates.

Z poważaniem,
Anna Powiecka
właściciel hurtowni KOSME PRO

Zobacz wszystkie rekomendacje