Kilka słów ode mnie w podziękowaniu za fantastyczną współpracę :-)

Wysoka jakość, rewelacyjne składy i bezpieczeństwo. Klub 232 znajduję się w prestiżowym miejscu na mapie Poznania, co zobowiązuje do oferowania produktów i usług w jakości Premium. Naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagających klientek.

Produkty Nature Biostimulates zdecydowanie nam w tym pomagają. Rosnące grono zadowolonych Klubowiczek to potwierdzenie skuteczności produktów ze śluzem ślimaka. Zanim otworzyłam Klub, testowałam różne produkty innych dostępnych na rynku marek, lecz żadne z nich nie miały tak wysokiego stężenia aktywnych składników.


Produkty tj. maska celulozowa, serum żel i ampułki regularnie używamy do zabiegów z użyciem infuzji tlenowej. Konsystencja oraz zapach jest w pełni zadowalający a po jednym zabiegu widać, tak bardzo pożądane efekty. Klientki doceniają łatwą aplikację, napięcie i nawilżenie skóry oraz szybką regenerację. Serum żel polecamy również klientkom w przypadkach ciężkich reakcji alergicznych, poparzeń, suchości skóry etc. Maska celulozowa dobrze przylega, nie ześlizguje się, jest bogata w aktywne składniki. Ampułki to idealne rozwiązanie do zabiegów z użyciem infuzji tlenowej, głębokie nawilżenie i regeneracja skóry widoczna gołym okiem. Spectrum działania tych produktów jest szerokie, dlatego tym bardziej chwalimy i polecamy. Dostawy zawsze szybkie i sprawne. Kontakt i wsparcie w mediach społecznościowych to kolejne atuty współpracy z firmą Nature Biostimulates.

Współpracujemy już od roku i mam nadzieję jak najdłużej :-)

 

Pozdrawiam

Katarzyna Suprynowicz

Właściciel Klub 232