..Ślimak ślimak pokaż rogi..

Zjeść i owszem- bardzo lubię, lubię też nowości i niekonwencjonalne podejście do szeroko pojętej kosmetologii, którą zajmuję się od 10 lat
Paulina jakiś facet od śluzu dzwoni…
Jakiego śluzu?- pomyślałam… i usłyszałam w słuchawce szczery, przekonujący, a zarazem przekonany do swojego cudotwórczego produktu męski głos Pana Tomasza.
I tak ponad półtora roku temu rozpoczęła się moja przygoda z niedocenianym jeszcze śluzem ślimaka.


Nature Cosmetics stworzyło Healthy Skin Serum żel z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym, to jaki ma skład i jakie są jego właściwości bardzo szybko mnie przekonało, że będzie to idealny produkt dla klientów z którymi pracuję na co dzień. Od młodych ludzi mierzących się z problematycznymi skórami (trądzik, łojotokowość) po skóry przesuszone, z przebarwieniami, oznakami starzenia czy uszkodzeniami mechanicznymi naskórka.

W Klinice Amaya, w której obecnie pracuję, klienci pokochali szerokie spektrum działania Healthy Skin i chętnie kupują ten produkt do domu, podtrzymując działanie zabiegu, który mieli wykonywany nie tylko z udziałem Healthy Skin żel, ale również Healthy Skin Ampoule i Healthy Skin Mask.

Ampułka i biocelulozowa maska genialnie sprawdzają się w terapiach łączonych, dzięki swojej kompatybilności z płaszczem hydrolipidowym skóry, po manualnym oczyszczaniu, zabiegach z wykorzystaniem liposomalnych kwasów, czy mezoterapiach mikroigłowych.

Jeśli to nie przekonało Cię do posiadania któregoś z tych produktów, może przekona Cię argument szybkiej regeneracji naskórka, kiedy poparzysz się dotykając gorącego garnka lub patelni, czy zbyt głębokiego wycięcia sobie skórki wokół paznokcia i skaleczenia nożem. A nie muszę przypominać ile otarć i skaleczeń ma na koncie Twoje dziecko, które poznaje świat zdecydowanie organoleptycznie. Oszczędź mu zatem bolesnego i długiego gojenia się ran.

Dziękuję bardzo, w swoim imieniu, swoich współpracowników i usatysfakcjonowanych klientów, że stworzyliście te produkty..

Przez to, że zawsze mi mało :) czekam na dalszy Wasz wspaniały rozwój i trzymam mocno kciuki.

Paulina Konończyk
KLINIKA AMAYA
MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

Zobacz wszystkie rekomendacje