W naszych gabinetach preparaty Healthy Skin stosowane są do różnego rodzaju zabiegów, m.in. mezoterapii mikroigłowej, mikrodermabrazji, kawitacji jak i w peelingach chemicznych. Serum ze śluzem ślimaka polecamy również do stosowania po tych zabiegach w domu, aby przyspieszyć i poprawić efekt terapeutyczny. Pacjenci korzystając z zabiegów ze śluzem ślimaka są bardzo zadowoleni. Widza dużą poprawę w napięciu skóry, zminimalizowaniu wydzielania sebum oraz w zmniejszeniu występowania wyprysków. Pacjenci z trądzikiem zauważają mniejsze występowanie zmian trądzikowych, oraz zmniejszenie powstających blizn pozmianowych.


Od ponad pół roku nasz gabinet korzysta z preparatów firmy Nature Cosmetics, która już od 10 lat zajmuje się hodowlą ślimaków. Firma ta przeprowadziła różnego rodzaju badania min. dermatologiczne, kliniczne, aplikacyjne oraz aparaturowe, które wykazały dobroczynny wpływ śluzu ze ślimaka na różnego rodzaju schorzenia skórne.

Dzięki tym badaniom firma Nature Cosmetics wypuściła linie kosmetyków Healthy Skin tj. serum żelowe i bioceluzowaną maskę z naturalnym śluzem ślimaka. Innowacyjność i dobrodziejstwo dla skóry tych produktów spowodowane jest tym, że znajduje się w nich aż 98,2 % filtratu naturalnego śluzu ze ślimaka, 1 % kwasu hialuronowego i tylko 0,8 % substancji konserwujących. Są to obecnie jedyne preparaty na rynku, które zawierają aż taką ilość naturalnego śluzu ze ślimaka.

Produkty przeznaczone są do każdego rodzaju skóry. Przyspieszają gojenie poparzeń, ran, otarć oraz mają właściwości minimalizujące świeże blizny- głownie potrądzikowe.

W naszych gabinetach preparaty Healtyhy Skin stosowane są do różnego rodzaju zabiegów, m.in. mezoterapii mikroigłowej, mikrodermabrazji, kawitacji jak i w peelingach chemicznych. Serum ze śluzem ślimaka polecamy również do stosowania po tych zabiegach w domu, aby przyspieszyć i poprawić efekt terapeutyczny. Pacjenci korzystając z zabiegów ze śluzem ślimaka są bardzo zadowoleni. Widza dużą poprawę w napięciu skóry, zminimalizowaniu wydzielania sebum oraz w zmniejszeniu występowania wyprysków. Pacjenci z trądzikiem zauważają mniejsze występowanie zmian trądzikowych, oraz zmniejszenie powstających blizn pozmianowych.

Preparaty cieszą się również dużą popularnością w naszym gabinecie. Coraz większa liczba pacjentów kupuje je zarówno dla siebie jak i w prezentach dla rodzin i znajomych do stosowania w domu, zamiast różnego rodzaju preparatów takich jak kremy nawilżające, co w dużej mierze świadczy o pozytywnym działaniu linii Healty Skin. Również nasz personel medyczny, stosuje serum, jak i maskę w warunkach domowych. Codzienne stosowanie serum wygładza skórę, poprawia jej koloryt, elastyczność i nawilżenie. Dodatkowo warto zaznaczyć, że badania kliniczne wykazały, iż żel Healthy Skin skutecznie łagodzi objawy łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, egzem czy przesuszeń skórnych.

Podsumowując, preparaty firmy Nature Cosmetics są wspaniałymi preparatami dla każdego, kto chce poprawić wygląd swojej cery, jak i zminimalizować schorzenia dermatologiczne związane z łuszczeniem naskórka i przesuszeniem skóry. Kwas glikolowy zawarty w śluzie delikatnie złuszcza naskórek, kolagen elastyna doprowadza do jej napięcia, natomiast specjalnie dodany kwas hialuronowy napewno ją nawilży. Produkt godny polecenia.

Z poważaniem,
Prezes Zarządu
dr Jolanta Ulatowska

Zobacz wszystkie rekomendacje