Śluz ślimaka w zabiegach z użyciem Dermapena

Jak najlepiej wykorzystać właściwości śluzu ślimaka?

Wielokierunkowe wsparcie skóry to cel wszystkich kosmetologów. Wielu z nich szuka kompleksowych produktów, które nie będą miały działania wybiórczego, ale wspomogą skórę na różnych płaszczyznach. Najlepiej podczas jednego zabiegu. Poznając właściwości śluzu ślimaka, producenci Nature Biostimulates wyszli naprzeciw wielokierunkowym potrzebom skóry. Tworząc serum Healthy Skin chcieli zamknąć właściwości śluzu ślimaka w najbardziej prostym, a zarazem najbardziej efektywnym w działaniu składzie. Tym sposobem otrzymano produkt bogaty w wiele komponentów aktywnych, wspierany działaniem kwasu hialuronowego.

Zastosowanie serum ze śluzem ślimaka w zabiegu z użyciem dermapena

Aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność działania, stworzyli oni również procedurę zabiegową opartą o użycie dermapenu, a następnie zastosowanie kosmetyków, które w pierwszej fazie mają zadziałać kompleksowo na skórę, a w kolejnych powodować łagodzenie i szybsze gojenie się skóry po zabiegu. Wydaje się nieprawdopodobne, że jeden produkt może działać zarówno odżywczo, jak i łagodząco, a także wspomagać regenerację skóry. Jak to możliwe?

Za wszystko odpowiadają związki zawarte w śluzie. Jest on bogaty w witaminy, makro i mikro elementy, kompleksy aminokwasów i lipidów, a także naturalne substancje nawilżające i łagodzące. Właściwości śluzu zostały potwierdzone w niezależnych badaniach klinicznych, co świadczy o jego skuteczności.

Zastosowanie serum ze śluzem ślimaka w zabiegu z użyciem dermapena nie tylko wzbogaca skórę w składniki aktywne, ale pomaga także w kontrolowany i szybki sposób zapewnić jej gojenie i regenerację, co jest kluczowe w przypadku metod inwazyjnych. Dodatkowo, użycie tego produktu zapewnia pozytywne odczucia sensoryczne po zabiegu w postaci przyjemnego chłodu i uczucia ukojenia, co jest bardzo cenione przez klientów.

Regularne wykonywanie zabiegu z użyciem dermapena i śluzu ślimaka w określonej serii pozwala na uzyskanie następujących efektów:

- wzmocnienie bariery hydro-lipidowej,
- poprawę nawilżenia skóry,
- poprawę elastyczności i struktury skóry,
- wygładzenie zmarszczek i poprawę owalu twarzy,
- odżywienie skóry na poziomie strukturalnym,
- szybszą regenerację i niwelowanie zmian skórnych.